Cena: 30 PLN 30 PLN
Kontakt

Noclegi w Bieszczadach – Gościniec Rabe

BON TURYSTYCZNY !!!

Opis

Gościniec Rabe, to kameralny rodzinny pensjonat w Bieszczadach.
 
Rabe położone jest przy dużej obwodnicy bieszczadzkiej na trasie wiodącej z Ustrzyk Dolnych do Ustrzyk Górnych – samego serca Bieszczadów.
 
Położenie:
 
Jak daleko…? – takie pytanie często słyszymy w słuchawce lub czytamy w mailach. Odpowiadając, powołamy się na fragment artykułu jednego z największych portali bieszczadzkich www.twojebieszczady.pl, który nasze położenie uznaje jako największy atut:
 
„… Co więc jest atutem Czarnej? To mianowicie, że stąd tak naprawdę wszędzie jest blisko. Nad Soliną mamy wodę, ale w góry już daleko (no może poza Korbanią). W Ustrzykach Górnych czy w Wetlinie mamy góry, ale do jeziora kawał drogi. A tu: wystarczy samochód czy nawet rower i już w niedługim czasie jesteśmy nad jeziorem, albo w górach, albo zwiedzamy pobliskie cerkiewki, albo – jeśli akurat zastała nas zima – jedziemy do odległych zaledwie o 15 km Ustrzyk Dolnych na narciarskie stoki Kamiennej Laworty. Wszystko na wyciągnięcie ręki..”.
 
I tak właśnie jest, nad Solinę, do Mucznego, Ustrzyk Górnych dojazd nie zajmie dłużej niż 30 min. Zimą zaś na wyciągi stacji narciarskich Gromadzynia dojedziemy w niespełna 10 min i Laworty do 15 min.
 
Wspomnieć tutaj należy również, że to właśnie w naszej najbliższej okolicy znajdują się najpiękniejsze bieszczadzkie cerkwie w takich miejscowościach jak Równia, Rabe, Bystre, Czarna, Smolnik, których zwiędzanie proponujemy zrealizować na rowerzę lub wybierając się na wyprawę konną z pobliskiej stadniny koni.
 
 
 
Oferta:
 
Tak jak wspomniałem, pensjonat położony jest na uboczu (około 200 metrów od drogi).
 
Do dyspozycji naszych pensjonariuszy jest również ponad 10-cio hektorwa przestrzeń wchodząca w skład naszego gospodarstwa.
 
Poza noclegami w obiekcie możecie Państwo również skorzystać z:
 
- cyklicznych wycieczek fakultatywnych "Szlakiem Cerkwii"
 
- masaży relaksacyjnych i leczniczych
 
- zabiegów na ciało
 
- wypożyczalni rowerów
 
- placu zabaw dla dzieci (zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz)
 
- zagroda z owcami
 
- wiata na ognisko
 
 
 
Ceny pobytu:
 
 
 
Cena noclegu ze śniadaniem: 80 zł/osoba/doba . 90 zł/osoba/doba (w okresie świąt, ferii, wakacji oraz długich weekendów)
 
Dzieci do 12 lat (w przypadku zakwaterowania we wspólnym pokoju z osobami dorosłymi): 50 zł/dziecko/doba
 
Dziecko do 3 lat przyjmujemy bezpłatnie/ Dwoje i więcej – 70 zł/doba
 
Łóżeczko turystyczne – 10 zł/doba
 
Pokój 1 osobowy – 120 zł/os
 
Pokój na 1 nocleg – 120 zł/os
 
 
 
Opcjonalnie:
 
 
 
Obiadokolacje: 30 zł/osoba dorosła (w okresie świąt, długich weekendów, ferii oraz wakacji obiadokolacja jest obligatoryjna)
 
Obiadokolacja dla dziecka do 12 lat: 20 zł
 
Pobyt zwierząt (tylko po uprzednim uzgodnieniu) – 20 zł/doba
 
Sauna – 20 zł os/godz.
 
Wyciąg narciarski – 30 zł od/doba (opłata zryczałtowana, doliczana do każdej doby pobytu, dla osób deklarujących chęć korzystania w dniu rezerwacji)
 
 
Poznaj więcej szczegółów na: www.rabe.pl
 

Lokalizacja

Małopolskie, Polska
Rabe 36A, Czarna, 38-710